Property 29441 photo 1
Property 29441 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2600 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 1560 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 103 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62414
  • ფართი 6760 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3250 m
იყიდება
800 000 € 16326 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36084
  • ფართი 49 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
640 000 € 320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21016
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
1 000 000 € 760 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38440
  • ფართი 8125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
860 000 € 814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32441
  • ფართი 1056 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
800 000 € 3921 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42888
  • ფართი 204 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 000 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6622
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
1 000 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40861
  • ფართი 24000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
750 000 € 288 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29441
  • ფართი 2600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
855 000 € 282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20474
  • ფართი 3025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m

სიახლეების დაგზავნა