80 000 €
606 €/m²
Property 54820 photo 1
Property 54820 photo 2
Property 54820 photo 3
Property 54820 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,2
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 132 კვ.მ. in Thessaloniki. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 158 კვ.მ.

Plot of 132 sq.m. for sale. with a building factor of 1.2.

It is in a great location just 2 minutes walk from Tsinari and the picturesque neighborhoods of Ano Poli, 10 minutes from Romaiki Agora and 20 minutes from the Universities.

You can find an investment proposal with this plot in code 40824

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
80 000 € 606 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54820
  • ფართი 132 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
110 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31769
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
85 000 € 531 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58011
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
110 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35683
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
67 000 € 475 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61046
  • ფართი 141 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
75 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62796
  • ფართი 5760 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
105 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58103
  • ფართი 1024 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
85 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56020
  • ფართი 605 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
100 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53281
  • ფართი 75 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა