Property 64636 photo 1
Property 64636 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10312 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
290 000 € 210 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55884
  • ფართი 4020 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
365 000 € 486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52514
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
400 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32371
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
420 000 € 558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65454
  • ფართი 752 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
450 000 € 239 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35051
  • ფართი 1880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4200 m
იყიდება
350 000 € 201 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56598
  • ფართი 1741 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
320 000 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64636
  • ფართი 10312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
270 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37026
  • ფართი 7720 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
270 000 € 225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16409
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m

სიახლეების დაგზავნა