Property 23750 photo 1
Property 23750 photo 2
Property 23750 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 9800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 596 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 598 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 867 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64003
  • ფართი 173 m²
  • მანძილი ზღვიდან 23000 m
იყიდება
140 000 € 673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35693
  • ფართი 208 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
130 000 € 456 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40245
  • ფართი 285 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7847
  • ფართი 143 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
130 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62872
  • ფართი 1240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
200 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20433
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
180 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6050
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
220 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44181
  • ფართი 267 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
220 000 € 550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8212
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
130 000 € 325 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49616
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა