1 800 000 € 950 000 €
55 €/m²
Property 24467 photo 1
Property 24467 photo 2
Property 24467 photo 3
Property 24467 photo 4
Property 24467 photo 5
Property 24467 photo 6
Property 24467 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2670 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 17112 კვ.მ. in Thessaloniki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 800 000 € 950 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24467
  • ფართი 17112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2670 m
იყიდება
1 800 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31702
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
1 700 000 € 1 600 000 € 421 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14002
  • ფართი 3800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
1 500 000 € 202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35986
  • ფართი 7414 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 500 000 € 375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65152
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 600 000 € 290 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29754
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12 m
იყიდება
2 500 000 € 634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46275
  • ფართი 3940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
2 200 000 € 443 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37918
  • ფართი 4960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
2 000 000 € 465 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54363
  • ფართი 4300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა