60 000 €
108 €/m²
Property 32860 photo 1
Property 32860 photo 2
Property 32860 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 552 კვ.მ. in Attica.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 100 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
65 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56666
  • ფართი 582 m²
  • მანძილი ზღვიდან 870 m
იყიდება
54 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13634
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
60 000 € 196 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7742
  • ფართი 305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
80 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5900
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
80 000 € 175 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32698
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1130 m
იყიდება
75 000 € 326 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7741
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
60 000 €
  • ობიექტის კოდი 7784
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
75 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13787
  • ფართი 1243 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
75 000 € 1071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5846
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
59 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13897
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა