60 000 €
156 €/m²
Property 7784 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 0 კვ.მ. in Attica.

The land is located in Porto Rafti, a seaside resort of the East Attica. On this plot there is a possibility for building a unit of 140 sq.m.

Porto Rafti is a very popular among the Athenians summer resort. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
69 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50978
  • ფართი 1075 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
54 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13634
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
60 000 € 196 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7742
  • ფართი 305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
75 000 € 1071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5846
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19002
  • ფართი 426 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
75 000 € 326 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7741
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
60 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42880
  • ფართი 502 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
50 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30173
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
85 000 € 172 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42874
  • ფართი 493 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
65 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56666
  • ფართი 582 m²
  • მანძილი ზღვიდან 870 m

სიახლეების დაგზავნა