65 000 €
65 €/m²
Property 35877 photo 1
Property 35877 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20440
  • ფართი 283 m²
  • მანძილი ზღვიდან 235 m
იყიდება
56 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13481
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
75 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13787
  • ფართი 1243 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
65 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35877
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
60 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42880
  • ფართი 502 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
56 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13562
  • ფართი 950 m²
  • Rooms 5
იყიდება
85 000 € 340 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23645
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 2
იყიდება
80 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5900
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
54 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13634
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
65 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56666
  • ფართი 582 m²
  • მანძილი ზღვიდან 870 m

სიახლეების დაგზავნა