კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 305 m² ატიკაში
საბერძნეთი
ატიკა
დანარჩენი ატიკა
ანო ლიოსია
60 000 €
196 €/m²
ობიექტის კოდი
7742
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
305 m²
რეგიონი
ატიკა
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | ანო ლიოსია (დანარჩენი ატიკა)
Details
სამშენებლო კოეფიციენტი:
1,2
დაშორება ზღვიდან:
13000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
23 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 305 კვ.მ. in Attica. აშენების პერსპექტივით 366 კვ.მ.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
75 000 €
60 €/m²
სასტუმრო 1243 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13787
ფართი
1243 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
85 000 €
340 €/m²
სასტუმრო 250 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
23645
ფართი
250 m²
Rooms
2
იყიდება
75 000 €
1071 €/m²
სასტუმრო 70 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
5846
ფართი
70 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
იყიდება
80 000 €
400 €/m²
სასტუმრო 200 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
5900
ფართი
200 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
87 000 €
328 €/m²
სასტუმრო 265 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
6096
ფართი
265 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
იყიდება
75 000 €
326 €/m²
სასტუმრო 230 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
7741
ფართი
230 m²
მანძილი ზღვიდან
260 m
იყიდება
75 000 €
80 €/m²
სასტუმრო 930 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13403
ფართი
930 m²
მანძილი ზღვიდან
2400 m
იყიდება
60 000 €
სასტუმრო ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
7784
ფართი
0 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
56 000 €
58 €/m²
სასტუმრო 950 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13562
ფართი
950 m²
Rooms
5
იყიდება
60 000 €
26 €/m²
სასტუმრო 2300 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
32568
ფართი
2300 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the