Property 32568 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2300 კვ.მ. in Attica.

The land is located in the town of Kalamos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 €
  • ობიექტის კოდი 7784
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
56 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13562
  • ფართი 950 m²
  • Rooms 5
იყიდება
75 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13403
  • ფართი 930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
60 000 € 196 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7742
  • ფართი 305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
60 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32860
  • ფართი 552 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
75 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13787
  • ფართი 1243 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
75 000 € 1071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5846
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
60 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32568
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
56 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13481
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
65 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56666
  • ფართი 582 m²
  • მანძილი ზღვიდან 870 m

სიახლეების დაგზავნა