550 000 €
523 €/m²
Property 59221 photo 1
Property 59221 photo 2
Property 59221 photo 3
Property 59221 photo 4
Property 59221 photo 5

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,3
  • დაშორება ზღვიდან: 260 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1050 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 315 კვ.მ.

The plot is located in the area of Hamolia

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
465 000 € 775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59234
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
500 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30296
  • ფართი 9200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
580 000 € 580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64083
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1350 m
იყიდება
550 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60566
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24404
  • ფართი 536 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
450 000 € 523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31099
  • ფართი 860 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
500 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9560
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
590 000 € 547 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64085
  • ფართი 1077 m²
  • მანძილი ზღვიდან 248 m
იყიდება
510 000 € 368 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13785
  • ფართი 1385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა