Property 60566 photo 1
Property 60566 photo 2
Property 60566 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 30 m

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 350 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 260 კვ.მ.

The plot is located in the area of ​​Agistri

Plot of land with excellent and unlimited view in front of the sea. Ideal for building a holiday or permanent home.

Just 350 meters from the port and the market of the island.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5934
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
450 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22907
  • ფართი 5704 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
465 000 € 775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59234
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
540 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64082
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
500 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30296
  • ფართი 9200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
450 000 € 374 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52393
  • ფართი 1203 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
500 000 € 238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31278
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
450 000 € 523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31099
  • ფართი 860 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
810 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37622
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა