560 000 €
215 €/m²
Property 9578 photo 1
Property 9578 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 8
  • დაშორება ზღვიდან: 15000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2600 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 2080 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
480 000 € 758 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64080
  • ფართი 633 m²
  • მანძილი ზღვიდან 625 m
იყიდება
550 000 € 233 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34277
  • ფართი 2360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60861
  • ფართი 1187 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
540 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64082
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
780 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46179
  • ფართი 12900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
580 000 € 580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64083
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1350 m
იყიდება
650 000 € 1081 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4337
  • ფართი 601 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
465 000 € 775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59234
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
510 000 € 368 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13785
  • ფართი 1385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა