Property 12787 photo 1
Property 12787 photo 2
Property 12787 photo 3
Property 12787 photo 4
Property 12787 photo 5
Property 12787 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3000 კვ.მ. in Attica. აშენების პერსპექტივით 89 კვ.მ.

The plot of land is situated in the resort region of Anavyssos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
165 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29249
  • ფართი 2430 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
130 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32627
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
195 000 € 780 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13855
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
130 000 € 144 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26119
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5428
  • ფართი 780 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13028
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
180 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29210
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7220
  • ფართი 903 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
152 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12787
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
160 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30693
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 173000 m

სიახლეების დაგზავნა