144 000 € 120 000 €
263 €/m²
Property 13028 photo 1
Property 13028 photo 2
Property 13028 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 11000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 455 კვ.მ. in Attica.ის ქალაქის გეგმაში ინტეგრაციის პროცესშია. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

The land plot is situated in the region of Koropi.

ATTENTION THE PLOT OF LAND IS DISCONTE FOR 24.000!!! OLD PRICE 144.000, NEW PRICE 120.000!!!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30291
  • ფართი 2373 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
160 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30693
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 173000 m
იყიდება
160 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30721
  • ფართი 770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 160000 m
იყიდება
200 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32210
  • ფართი 2472 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6800 m
იყიდება
150 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32436
  • ფართი 1010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
130 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32627
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
180 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33076
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
150 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34318
  • ფართი 617 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
150 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34517
  • ფართი 617 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
180 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38990
  • ფართი 4600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m

სიახლეების დაგზავნა