იყიდება - სასტუმრო 25000 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა Com. Malakasa
160 000 €
6 €/m²
Property 30693 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 173000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 40 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 29 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 25000 კვ.მ. in Attica.

The plot is located in the Eastern Attika, in Malakasa area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
152 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12787
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14798
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
140 000 € 466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23278
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
170 000 € 272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26933
  • ფართი 625 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
170 000 € 361 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26934
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
165 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29249
  • ფართი 2430 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
160 000 € 223 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30244
  • ფართი 715 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
150 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32436
  • ფართი 1010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
150 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34318
  • ფართი 617 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
150 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34517
  • ფართი 617 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m

სიახლეების დაგზავნა