Property 13855 photo 1
Property 13855 photo 2
Property 13855 photo 3
Property 13855 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 250 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა.

The plot is located in Anavissos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19323
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
240 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31349
  • ფართი 1273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
165 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29249
  • ფართი 2430 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
250 000 € 208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11565
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
290 000 € 194 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31352
  • ფართი 1490 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
285 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37866
  • ფართი 3470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
240 000 € 231 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32068
  • ფართი 1036 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
275 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11564
  • ფართი 1385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
260 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36621
  • ფართი 2786 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
250 000 € 415 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19314
  • ფართი 602 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა