180 000 €
300 €/m²
Property 29210 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 600 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

The plot is located in Rafina area,Attica.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
266 000 € 280 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13845
  • ფართი 950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
195 000 € 780 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13855
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
200 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14832
  • ფართი 8800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 116 m
იყიდება
267 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14960
  • ფართი 6458 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
250 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19112
  • ფართი 7500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
215 000 € 215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19254
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
250 000 € 306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19312
  • ფართი 815 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30000 m
იყიდება
250 000 € 415 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19314
  • ფართი 602 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
250 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19323
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
200 000 € 333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23847
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა