Property 26119 photo 1
Property 26119 photo 2
Property 26119 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 79 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 900 კვ.მ. in Attica. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34318
  • ფართი 617 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
150 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32436
  • ფართი 1010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
170 000 € 272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26933
  • ფართი 625 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
160 000 € 223 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30244
  • ფართი 715 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
130 000 € 144 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26119
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
190 000 € 448 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43667
  • ფართი 424 m²
  • მანძილი ზღვიდან 240 m
იყიდება
148 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13023
  • ფართი 1715 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
180 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23314
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
120 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30291
  • ფართი 2373 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
160 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54641
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6600 m

სიახლეების დაგზავნა