იყიდება - სასტუმრო 2430 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა Afidnes
165 000 €
67 €/m²
Property 29249 photo 1
Property 29249 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 18000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2430 კვ.მ. in Attica. აშენების პერსპექტივით 364 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.

The plot pf land in which there is a possibility to built 364 sq.m ( villa ) is located in Politia area 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14798
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
180 000 € 354 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22648
  • ფართი 508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
180 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23314
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
170 000 € 272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26933
  • ფართი 625 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
170 000 € 361 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26934
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
180 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29210
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
165 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29249
  • ფართი 2430 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
160 000 € 223 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30244
  • ფართი 715 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
150 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34318
  • ფართი 617 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
150 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34517
  • ფართი 617 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m

სიახლეების დაგზავნა