Property 60597 photo 1
Property 60597 photo 2
Property 60597 photo 3
Property 60597 photo 4
Property 60597 photo 5
Property 60597 photo 6
Property 60597 photo 7
Property 60597 photo 8
Property 60597 photo 9
Property 60597 photo 10
Property 60597 photo 11
Property 60597 photo 12
Property 60597 photo 13
Property 60597 photo 14
Property 60597 photo 15
Property 60597 photo 16
Property 60597 photo 17
Property 60597 photo 18
Property 60597 photo 19
Property 60597 photo 20
Property 60597 photo 21
Property 60597 photo 22
Property 60597 photo 23
Property 60597 photo 24
Property 60597 photo 25
Property 60597 photo 26
Property 60597 photo 27
Property 60597 photo 28
Property 60597 photo 29

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1981
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 160 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 193 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 2 სააბაზანო ოთახები. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, სამზარეულო, სასადილო ოთახი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

The apartment is located in the Piraeus area

2 independent apartments on the 4th and 5th floor with a total area of ​​193 sq.m.

4th 120 sq.m

5th 73 sq.m

It has cooling - heating heat pumps

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59703
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
670 000 € 3145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3933
  • ფართი 213 m²
  • Rooms 5
იყიდება
670 000 € 6320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64887
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
570 000 € 3877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5879
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 5
იყიდება
910 000 € 7459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64957
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 2291 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33477
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 4
იყიდება
735 000 € 6621 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64242
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 4571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34147
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
855 000 € 7008 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64945
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 1975 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52316
  • ფართი 405 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა