Property 65670 photo 1
Property 65670 photo 2
Property 65670 photo 3
Property 65670 photo 4
Property 65670 photo 5
Property 65670 photo 6
Property 65670 photo 7
Property 65670 photo 8
Property 65670 photo 9
Property 65670 photo 10

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4200 კვ.მ. in Thessaloniki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 235 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20891
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
290 000 € 210 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55884
  • ფართი 4020 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
გირჩევთ იყიდება
250 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65670
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
205 000 € 836 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10549
  • ფართი 245 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
270 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37026
  • ფართი 7720 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
250 000 € 773 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22247
  • ფართი 323 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 32476
  • ფართი 17200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m
იყიდება
365 000 € 486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52514
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
370 000 € 416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58405
  • ფართი 889 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m

სიახლეების დაგზავნა