Property 22247 photo 1
Property 22247 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 18
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 323 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 582 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 32476
  • ფართი 17200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m
იყიდება
270 000 € 225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16409
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
300 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31676
  • ფართი 2750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
350 000 € 201 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56598
  • ფართი 1741 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
250 000 € 235 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20891
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
220 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44181
  • ფართი 267 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
320 000 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64636
  • ფართი 10312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
290 000 € 210 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55884
  • ფართი 4020 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
205 000 € 836 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10549
  • ფართი 245 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა