205 000 €
836 €/m²
Property 10549 photo 1
Property 10549 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 245 კვ.მ. in Thessaloniki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 98 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირჩევთ იყიდება
250 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65670
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
180 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39256
  • ფართი 5870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
180 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32732
  • ფართი 1434 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11700 m
იყიდება
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7847
  • ფართი 143 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
185 000 € 1241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7856
  • ფართი 149 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
250 000 € 235 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20891
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 32476
  • ფართი 17200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m
იყიდება
250 000 € 773 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22247
  • ფართი 323 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 42892
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m

სიახლეების დაგზავნა