250 000 € 235 000 €
47 €/m²
Property 20891 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 20000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5000 კვ.მ. in Thessaloniki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 2500 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6620
  • ფართი 14500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
250 000 € 235 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20891
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
220 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44181
  • ფართი 267 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
205 000 € 836 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10549
  • ფართი 245 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
290 000 € 210 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55884
  • ფართი 4020 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
365 000 € 486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52514
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
220 000 € 550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8212
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
270 000 € 225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16409
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
270 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37026
  • ფართი 7720 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა