270 000 €
34 €/m²
Property 37026 photo 1
Property 37026 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7720 კვ.მ. in Thessaloniki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 3088 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
290 000 € 210 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55884
  • ფართი 4020 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
250 000 € 773 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22247
  • ფართი 323 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
გირჩევთ იყიდება
250 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65670
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
220 000 € 550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8212
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
370 000 € 416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58405
  • ფართი 889 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
250 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32364
  • ფართი 12100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17500 m
იყიდება
320 000 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64636
  • ფართი 10312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
350 000 € 201 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56598
  • ფართი 1741 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
400 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32371
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
270 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37026
  • ფართი 7720 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა