Property 32476 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 16500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4,2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 17200 კვ.მ. in Thessaloniki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39256
  • ფართი 5870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
5 900 000 € 1685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8350
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
855 000 € 282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20474
  • ფართი 3025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
550 000 € 530 000 € 630 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38591
  • ფართი 840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m
იყიდება
480 000 € 722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36450
  • ფართი 664 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 700 000 € 1088 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54632
  • ფართი 2480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
185 000 € 1241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7856
  • ფართი 149 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 900 000 € 966 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43803
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 59326
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
250 000 € 235 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20891
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m

სიახლეების დაგზავნა