კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 750 m² სალონიკში
საბერძნეთი
თესალონიკი
თესალონიკი - გარეუბნები
პანორამა
Oikismos Makedonia
365 000 €
486 €/m²
ობიექტის კოდი
52514
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
750 m²
რეგიონი
სალონიკი
ადგილი
Oikismos Makedonia (პანორამა) | თესალონიკი - გარეუბნები (თესალონიკი)
Details
სამშენებლო კოეფიციენტი:
0,4
დაშორება ზღვიდან:
3000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
10 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 750 კვ.მ. in Thessaloniki. აშენების პერსპექტივით 300 კვ.მ.
Area: Panorama
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
370 000 €
416 €/m²
სასტუმრო 889 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
58405
ფართი
889 m²
მანძილი ზღვიდან
550 m
იყიდება
420 000 €
558 €/m²
სასტუმრო 752 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
65454
ფართი
752 m²
მანძილი ზღვიდან
1200 m
იყიდება
500 000 €
540 €/m²
სასტუმრო 925 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
58261
ფართი
925 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
350 000 €
201 €/m²
სასტუმრო 1741 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
56598
ფართი
1741 m²
მანძილი ზღვიდან
12000 m
იყიდება
480 000 €
722 €/m²
სასტუმრო 664 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
36450
ფართი
664 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
320 000 €
31 €/m²
სასტუმრო 10312 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
64636
ფართი
10312 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
320 000 €
22 €/m²
სასტუმრო 14500 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
6620
ფართი
14500 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
365 000 €
486 €/m²
სასტუმრო 750 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
52514
ფართი
750 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
480 000 €
195 €/m²
სასტუმრო 2450 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
47339
ფართი
2450 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
იყიდება
450 000 €
239 €/m²
სასტუმრო 1880 m² სალონიკი
სალონიკი
ობიექტის კოდი
35051
ფართი
1880 m²
მანძილი ზღვიდან
4200 m
Pavlos Leonidis
+30 2310 591 431
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the