Property 43314 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 18000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 735 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
40 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37927
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19700 m
იყიდება
60 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48834
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13132
  • ფართი 496 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
50 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56864
  • ფართი 1700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
65 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18508
  • ფართი 980 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
65 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56832
  • ფართი 4125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
60 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63360
  • ფართი 993 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m
იყიდება
58 000 € 191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52387
  • ფართი 303 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
40 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10321
  • ფართი 1380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
37 400 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64678
  • ფართი 670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m

სიახლეების დაგზავნა