Property 65231 photo 1
Property 65231 photo 2
Property 65231 photo 3
Property 65231 photo 4
Property 65231 photo 5
Property 65231 photo 6
Property 65231 photo 7
Property 65231 photo 8
Property 65231 photo 9
Property 65231 photo 10
Property 65231 photo 11
Property 65231 photo 12
Property 65231 photo 13
Property 65231 photo 14
Property 65231 photo 15
Property 65231 photo 16

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 750 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8500 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

FOR SALE – 8,500 sq.m. PLOT – AGIA VARVARA, SISSI

For sale a 8,500 sq.m. plot located in the area of Agia Varvara – Sissi, offering unlimited mountain views and partial sea views.

🌿 Features:

  • Total area: 8,500 sq.m.
  • Entirely within Archaeological Zone B
  • Buildability up to 200 sq.m.
  • Classified as non-forestry land
  • Approximately 200 olive trees
  • Quiet natural environment

📍 Location:

  • Distance from the sea: 750 m
  • Distance from Sissi: 3 km
  • Distance from Heraklion International Airport: 35 km

🏡 Suitable for:

  • Construction of a residence or holiday home
  • Agricultural use
  • Investment opportunity

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65144
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
330 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40256
  • ფართი 11500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6400 m
იყიდება
320 000 € 1584 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64279
  • ფართი 202 m²
  • მანძილი ზღვიდან 186 m
იყიდება
240 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51072
  • ფართი 7800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
300 000 € 603 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65123
  • ფართი 497 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
330 000 € 202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54425
  • ფართი 1630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 179 m
იყიდება
199 000 € 189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65914
  • ფართი 1052 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
320 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42624
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
192 000 € 181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44358
  • ფართი 1055 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
290 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65314
  • ფართი 1395 m²
  • მანძილი ზღვიდან 72 m

სიახლეების დაგზავნა