კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 1055 m² კრეტაზე
საბერძნეთი
კრეტა
ჰერაკლიონის პრეფექტურა
მალია
სტალიდა
192 000 €
181 €/m²
ობიექტის კოდი
44358
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
1055 m²
რეგიონი
კ. კრეტა
ადგილი
სტალიდა (მალია) | ჰერაკლიონის პრეფექტურა (კრეტა)
Details
სამშენებლო კოეფიციენტი:
0,6
დაშორება ზღვიდან:
800 m
მანძილი აეროპორტამდე:
28 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 1055 კვ.მ. in Crete. აშენების პერსპექტივით 633 კვ.მ.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
214 000 €
48 €/m²
სასტუმრო 4423 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
50338
ფართი
4423 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
იყიდება
მოთხოვნით
სასტუმრო 3484 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
43300
ფართი
3484 m²
მანძილი ზღვიდან
390 m
იყიდება
160 000 €
160 €/m²
სასტუმრო 1000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
62893
ფართი
1000 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
იყიდება
180 000 €
85 €/m²
სასტუმრო 2100 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
47000
ფართი
2100 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
160 000 €
108 000 €
13 €/m²
სასტუმრო 8000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
56827
ფართი
8000 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
180 000 €
243 €/m²
სასტუმრო 740 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
44617
ფართი
740 m²
მანძილი ზღვიდან
100 m
იყიდება
160 000 €
38 €/m²
სასტუმრო 4110 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
57292
ფართი
4110 m²
მანძილი ზღვიდან
670 m
იყიდება
220 000 €
37 €/m²
სასტუმრო 5844 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
60862
ფართი
5844 m²
მანძილი ზღვიდან
740 m
იყიდება
267 000 €
517 €/m²
სასტუმრო 516 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
64828
ფართი
516 m²
მანძილი ზღვიდან
300 m
იყიდება
189 000 €
414 €/m²
სასტუმრო 456 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
65882
ფართი
456 m²
მანძილი ზღვიდან
2300 m
Kostas Ioannidis
crete@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the