350 000 €
116 €/m²
Property 56280 photo 1
Property 56280 photo 2
Property 56280 photo 3
Property 56280 photo 4
Property 56280 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3000 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 3000 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

The road is very narrow, vehicles cannot pass.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38077
  • ფართი 4542 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
300 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64069
  • ფართი 1516 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46861
  • ფართი 28576 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
390 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36021
  • ფართი 18865 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
342 000 € 249 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52320
  • ფართი 1372 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
374 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50665
  • ფართი 11228 m²
  • მანძილი ზღვიდან 731 m
იყიდება
500 000 € 580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50105
  • ფართი 862 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38798
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
320 000 € 477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50183
  • ფართი 670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
360 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41187
  • ფართი 14565 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m

სიახლეების დაგზავნა