Property 51471 photo 1
Property 51471 photo 2
Property 51471 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 836 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 10 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4100 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
374 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59642
  • ფართი 9039 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
512 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25604
  • ფართი 60000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
500 000 € 2688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56281
  • ფართი 186 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38697
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
450 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56387
  • ფართი 10884 m²
  • მანძილი ზღვიდან 284 m
იყიდება
427 000 € 241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36674
  • ფართი 1770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52126
  • ფართი 6161 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31238
  • ფართი 2700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
490 000 € 168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37747
  • ფართი 2900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8700 m

სიახლეების დაგზავნა