კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 790 m² კრეტაზე
საბერძნეთი
კრეტა
ჰერაკლიონის პრეფექტურა
ჰერაკლიონ კრეტსი
Mesabelies
278 000 €
351 €/m²
ობიექტის კოდი
50170
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
790 m²
რეგიონი
კ. კრეტა
ადგილი
Mesabelies (ჰერაკლიონ კრეტსი) | ჰერაკლიონის პრეფექტურა (კრეტა)
Details
სამშენებლო კოეფიციენტი:
0,8
დაშორება ზღვიდან:
5300 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
1 km
მანძილი აეროპორტამდე:
6 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 790 კვ.მ. in Crete. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
259 000 €
984 €/m²
სასტუმრო 263 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
65353
ფართი
263 m²
მანძილი ზღვიდან
1300 m
იყიდება
280 000 €
140 €/m²
სასტუმრო 2000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
38410
ფართი
2000 m²
მანძილი ზღვიდან
450 m
იყიდება
397 000 €
397 €/m²
სასტუმრო 1000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
38909
ფართი
1000 m²
მანძილი ზღვიდან
170 m
იყიდება
280 000 €
35 €/m²
სასტუმრო 8000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
38534
ფართი
8000 m²
მანძილი ზღვიდან
1100 m
იყიდება
350 000 €
221 €/m²
სასტუმრო 1580 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
64295
ფართი
1580 m²
მანძილი ზღვიდან
600 m
იყიდება
275 000 €
240 000 €
37 €/m²
სასტუმრო 6350 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
56612
ფართი
6350 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
320 000 €
25 €/m²
სასტუმრო 12728 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
35606
ფართი
12728 m²
მანძილი ზღვიდან
900 m
იყიდება
270 000 €
56 €/m²
სასტუმრო 4805 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
50667
ფართი
4805 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
374 000 €
41 €/m²
სასტუმრო 9039 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
59642
ფართი
9039 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
365 000 €
251 €/m²
სასტუმრო 1450 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
36851
ფართი
1450 m²
მანძილი ზღვიდან
250 m
Kostas Ioannidis
crete@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the