Property 63746 photo 1
Property 63746 photo 2
Property 63746 photo 3
Property 63746 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1280 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 57 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2610 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 800 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
342 000 € 249 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52320
  • ფართი 1372 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36802
  • ფართი 13247 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4600 m
იყიდება
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56284
  • ფართი 6800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
450 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38845
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5300 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 43298
  • ფართი 2600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 416 m
იყიდება
267 000 € 356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50514
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
290 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65314
  • ფართი 1395 m²
  • მანძილი ზღვიდან 72 m
იყიდება
320 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63110
  • ფართი 4653 m²
  • მანძილი ზღვიდან 670 m
იყიდება
350 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36263
  • ფართი 16000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56612
  • ფართი 6350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა