Property 65100 photo 1
Property 65100 photo 2
Property 65100 photo 3
Property 65100 photo 4
Property 65100 photo 5
Property 65100 photo 6
Property 65100 photo 7
Property 65100 photo 8
Property 65100 photo 9
Property 65100 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 1971
  • რემონტის წელი: 2021
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 120 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ლიფტი, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი.

-----------------------------------------

The property is located in the center of Nea Smyrni, in a particularly prime location, very close to the main square, with direct access to shops, cafés, and restaurants. It is also near schools, sports facilities, and the municipal swimming pool. The property is just a 10-minute walk from the Nea Smyrni Grove, one of the largest green areas in the district, as well as from a tram stop offering easy access to Athens city center and the coastal area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 3365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10356
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 4210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23915
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
365 000 € 5289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65767
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 5769 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65576
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
350 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65100
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
290 000 € 2636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43949
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 2732 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60921
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 8
იყიდება
295 000 € 4214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36572
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 4722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56981
  • ფართი 72 m²
  • Rooms 3
იყიდება
460 000 € 1437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51169
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა