Property 60360 photo 1
Property 60360 photo 2
Property 60360 photo 3
Property 60360 photo 4
Property 60360 photo 5
Property 60360 photo 6
Property 60360 photo 7

Details

  • წლიური: 5,4%
  • სართულების რაოდენობა: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • Access
  • შიდა კიბე

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 104 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

Located in Ladadika, at 4 Orvilou Street, this 104 sq.m. two-story commercial space is a unique investment opportunity. With an internal staircase, two bathrooms, and an exceptional location, this property offers endless possibilities. Situated in one of Thessaloniki's most vibrant neighborhoods, renowned for its nightlife and bustling atmosphere, it's just a short distance from Aristotelous Square and the universities. Enjoy easy accessibility and unlimited potential.

ადგილმდებარეობა

ვიდეო

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 600 000 € 1463 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9398
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
525 000 € 262 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62721
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
700 000 € 546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35655
  • ფართი 1282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
500 000 € 4807 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60360
  • ფართი 104 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
550 000 € 1428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63644
  • ფართი 385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
490 000 € 583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62060
  • ფართი 840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
500 000 € 1449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34711
  • ფართი 345 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m
იყიდება
495 000 € 6875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58323
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
468 000 € 774 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59548
  • ფართი 604 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
520 000 € 1259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57938
  • ფართი 413 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა