Property 49962 photo 1
Property 49962 photo 2
Property 49962 photo 3
Property 49962 photo 4
Property 49962 photo 5
Property 49962 photo 6
Property 49962 photo 7
Property 49962 photo 8
Property 49962 photo 9
Property 49962 photo 10
Property 49962 photo 11
Property 49962 photo 12
Property 49962 photo 13
Property 49962 photo 14
Property 49962 photo 15
Property 49962 photo 16
Property 49962 photo 17
Property 49962 photo 18
Property 49962 photo 19
Property 49962 photo 20
Property 49962 photo 21
Property 49962 photo 22
Property 49962 photo 23
Property 49962 photo 24
Property 49962 photo 25
Property 49962 photo 26
Property 49962 photo 27
Property 49962 photo 28
Property 49962 photo 29
Property 49962 photo 30
Property 49962 photo 31
Property 49962 photo 32
Property 49962 photo 33
Property 49962 photo 34
Property 49962 photo 35
Property 49962 photo 36
Property 49962 photo 37
Property 49962 photo 38
Property 49962 photo 39
Property 49962 photo 40
Property 49962 photo 41
Property 49962 photo 42
Property 49962 photo 43
Property 49962 photo 44

Details

  • წლიური: 6,50%
  • აშენების წელი: 1975
  • რემონტის წელი: 2022
  • დაშორება ზღვიდან: 1100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • Access

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 1000 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

For sale a three-storey commercial space (2nd - 3rd - 4th floor) in the center of Thessaloniki.
Very good investment opportunity with a stable income for several years!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 900 000 € 1 600 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49962
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
2 150 000 € 2687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7564
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
2 000 000 € 1818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52948
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
2 500 000 € 505 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38134
  • ფართი 4944 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
2 200 000 € 423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33608
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
1 550 000 € 12015 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49963
  • ფართი 129 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
2 700 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9073
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
1 600 000 € 1963 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59895
  • ფართი 815 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m

სიახლეების დაგზავნა