190 000 €
448 €/m²
Property 43667 photo 1
Property 43667 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 240 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 424 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 152 კვ.მ.

The land is located 240 meters from the sandy beach in the area of Artemis.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14798
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
250 000 € 208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11565
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
180 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29210
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
240 000 € 264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29069
  • ფართი 906 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
200 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14832
  • ფართი 8800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 116 m
იყიდება
190 000 € 380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10387
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
170 000 € 272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26933
  • ფართი 625 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
200 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32210
  • ფართი 2472 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6800 m
იყიდება
250 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19112
  • ფართი 7500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
160 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54641
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6600 m

სიახლეების დაგზავნა