168 000 € 85 000 €
26 €/m²
Property 14798 photo 1
Property 14798 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3200 კვ.მ. in Attica.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 180 კვ.მ.

The land is located Anaviso area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
190 000 € 380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10387
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
250 000 € 208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11565
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
250 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12238
  • ფართი 7300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
152 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12787
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
195 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13003
  • ფართი 5300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
148 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13023
  • ფართი 1715 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13028
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
150 000 €
  • ობიექტის კოდი 13666
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
195 000 € 780 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13855
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14798
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა