200 000 €
22 €/m²
Property 14832 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 116 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8800 კვ.მ. in Attica. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

This plot of land is located on Aigina Island.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
215 000 € 215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19254
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
250 000 € 306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19312
  • ფართი 815 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30000 m
იყიდება
250 000 € 415 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19314
  • ფართი 602 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
250 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19323
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
180 000 € 354 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22648
  • ფართი 508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23281
  • ფართი 1025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 220 m
იყიდება
180 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23314
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
200 000 € 333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23847
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
170 000 € 272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26933
  • ფართი 625 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
170 000 € 361 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26934
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა