Property 39778 photo 1
Property 39778 photo 2
Property 39778 photo 3
Property 39778 photo 4
Property 39778 photo 5
Property 39778 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 725 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
299 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64922
  • ფართი 6095 m²
  • მანძილი ზღვიდან 527 m
იყიდება
300 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64069
  • ფართი 1516 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
250 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38076
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
374 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59642
  • ფართი 9039 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
225 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37437
  • ფართი 6890 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
374 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51459
  • ფართი 4012 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
246 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52108
  • ფართი 2615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 583 m
იყიდება
300 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44360
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46745
  • ფართი 27000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13600 m
იყიდება
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50298
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m

სიახლეების დაგზავნა