Property 64036 photo 1
Property 64036 photo 2
Property 64036 photo 3
Property 64036 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 352 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4290 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 120 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
140 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65485
  • ფართი 1060 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
190 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65447
  • ფართი 1022 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
140 000 € 187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57456
  • ფართი 748 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45892
  • ფართი 896 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
171 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52109
  • ფართი 12178 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1117 m
იყიდება
160 000 € 677 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56709
  • ფართი 236 m²
  • მანძილი ზღვიდან 338 m
იყიდება
170 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56710
  • ფართი 6669 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
170 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50162
  • ფართი 3750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
150 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43087
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
160 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62322
  • ფართი 1700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m

სიახლეების დაგზავნა