Property 43087 photo 1
Property 43087 photo 2
Property 43087 photo 3
Property 43087 photo 4
Property 43087 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1900 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64037
  • ფართი 5088 m²
  • მანძილი ზღვიდან 352 m
იყიდება
160 000 € 677 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56709
  • ფართი 236 m²
  • მანძილი ზღვიდან 338 m
იყიდება
192 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39609
  • ფართი 898 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51030
  • ფართი 3792 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
170 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56710
  • ფართი 6669 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
128 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64004
  • ფართი 997 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1670 m
იყიდება
130 000 € 255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65724
  • ფართი 508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47008
  • ფართი 4150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
130 000 € 77 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57161
  • ფართი 1670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
150 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65125
  • ფართი 2710 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m

სიახლეების დაგზავნა