Property 57456 photo 1
Property 57456 photo 2
Property 57456 photo 3
Property 57456 photo 4
Property 57456 photo 5
Property 57456 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 748 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 455 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50672
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
140 000 € 187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57456
  • ფართი 748 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54416
  • ფართი 1658 m²
  • მანძილი ზღვიდან 580 m
იყიდება
160 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62893
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
159 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51499
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
120 000 € 86 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41955
  • ფართი 4519 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
185 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65536
  • ფართი 1121 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
138 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55956
  • ფართი 3092 m²
  • მანძილი ზღვიდან 950 m
იყიდება
150 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63283
  • ფართი 1968 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
200 000 € 278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65098
  • ფართი 719 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m

სიახლეების დაგზავნა