200 000 € 192 000 €
214 €/m²
Property 45892 photo 1
Property 45892 photo 2
Property 45892 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 750 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 896 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47196
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
გირჩევთ იყიდება
179 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63493
  • ფართი 2950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
250 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65534
  • ფართი 7200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
250 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57759
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56612
  • ფართი 6350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
270 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50667
  • ფართი 4805 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
185 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65536
  • ფართი 1121 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
299 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63201
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
175 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56752
  • ფართი 5350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m

სიახლეების დაგზავნა