Property 56710 photo 1
Property 56710 photo 2
Property 56710 photo 3
Property 56710 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1900 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6669 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 234 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65125
  • ფართი 2710 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
150 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63283
  • ფართი 1968 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
160 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65747
  • ფართი 51985 m²
  • მანძილი ზღვიდან 23000 m
იყიდება
160 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57292
  • ფართი 4110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 670 m
იყიდება
200 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50156
  • ფართი 2150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
140 000 € 112 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42785
  • ფართი 1247 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5700 m
იყიდება
140 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65485
  • ფართი 1060 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
140 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42793
  • ფართი 19700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
160 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62877
  • ფართი 2454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m
იყიდება
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45892
  • ფართი 896 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m

სიახლეების დაგზავნა