150 000 €
185 €/m²
Property 63801 photo 1
Property 63801 photo 2
Property 63801 photo 3
Property 63801 photo 4
Property 63801 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 809 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: ჭა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 100 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41471
  • ფართი 1750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
150 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40821
  • ფართი 1076 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55953
  • ფართი 4045 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
150 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63359
  • ფართი 2049 m²
  • მანძილი ზღვიდან 360 m
იყიდება
180 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47000
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
150 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62015
  • ფართი 6786 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
ექსკლუზივი იყიდება
150 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63957
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
140 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56098
  • ფართი 5335 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
192 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39609
  • ფართი 898 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
160 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41186
  • ფართი 4166 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m

სიახლეების დაგზავნა