Property 40821 photo 1
Property 40821 photo 2
Property 40821 photo 3
Property 40821 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2800 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1076 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 145 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51030
  • ფართი 3792 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
150 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49099
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 52550
  • ფართი 1600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
150 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40821
  • ფართი 1076 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
140 000 € 248 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65313
  • ფართი 564 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
200 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51006
  • ფართი 5600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 480 m
იყიდება
160 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65747
  • ფართი 51985 m²
  • მანძილი ზღვიდან 23000 m
იყიდება
180 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47000
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
214 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50338
  • ფართი 4423 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
130 000 € 255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65724
  • ფართი 508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m

სიახლეების დაგზავნა