Property 50406 photo 1
Property 50406 photo 2
Property 50406 photo 3
Property 50406 photo 4
Property 50406 photo 5
Property 50406 photo 6
Property 50406 photo 7
Property 50406 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 106 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 9068 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
259 000 € 984 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65353
  • ფართი 263 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65420
  • ფართი 4125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
250 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65534
  • ფართი 7200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
267 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42038
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 43300
  • ფართი 3484 m²
  • მანძილი ზღვიდან 390 m
იყიდება
269 000 € 371 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39778
  • ფართი 725 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
250 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57759
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
159 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51499
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65418
  • ფართი 4098 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა